Opieka medyczna dla pracowników

0
75

Opieka medyczna dla pracownikow (6)Co sprawia, że firma jest atrakcyjna dla potencjalnych pracowników? Dobra pensja? Jasna ścieżka kariery? A może system premii? Wiele firm, zwłaszcza tych dużych, stara się o atrakcyjne benefity dla swoich współpracowników. Jednym z najbardziej cenionych jest opieka medyczna dla pracowników.
Jak działa taka opieka? W ramach niewielkiego abonamentu, bądź ubezpieczenia grupowego pracownik ma dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej.
Zalet takiego rozwiązania nie trzeba długo przedstawiać. Skraca to oczekiwanie w kolejkach, zwłaszcza do specjalistów. Szybsza pomoc medyczna nierzadko wiąże się się z krótszym okresem leczenia i zwolnieniem lekarskim. Specjaliści dostępni są całą dobę.
Ważne jest również to, że dzięki opieka medyczna dla pracowników wszyscy w  firmie mają dostęp do takiej samej, najlepszej opieki medycznej.
Rozwiązanie to jest obecnie bardzo popularne i coraz więcej firm korzysta z pakietów medycznych. W ich ramach można wybrać zakres opieki medycznej. Pakiety często też zależą od wielkości firmy.